biorezonans

Biorezonans posiada uniwersalne zastosowania w medycynie, zarówno w leczeniu schorzeń fizycznych, jak i psychicznych. Dzięki biorezonansowi magnetycznemu można szybko i bezboleśnie przebadać się na obecność pasożytów, bakterii, grzybów, roztoczy, pierwotniaków, a także alergii (zarówno sezonowych, jak i pokarmowych). Według wielu zwolenników tej metody leczenia bardzo dobrze sprawdza się ona w wykrywaniu i łagodzeniu skutków ubocznych boreliozy, ze względu na usuwanie toksyn z organizmu. Zastosowanie biorezonansu nie ogranicza się jedynie do pomocy w diagnozowaniu, dzięki biorezonansowi można również zwalczać czynniki patogenne, a także zapobiec występowaniu zakażenia.

Biorezonans świetnie sprawdza się również u osób walczących z uzależnieniem od nikotyny, nawet w sytuacjach, gdy inne sposoby walki z nałogiem były całkowicie bezskuteczne. Czasem wystarczy tylko jedna sesja! Leczenie uzależnienia od nikotyny nie powinno być łączone z innymi metodami walki z nałogiem, takimi jak plastry czy tabletki. Do organizmu nie powinna być wprowadzana substancja powodująca uzależnienie.

Podobnie w przypadku zatrucia alkoholem lub narkotykami; specjalnie dobrane drgania sprawiają, że organizm szybciej radzi sobie z usuwaniem toksyn.
Biorezonans może stanowić także uzupełnienie leczenia takich zaburzeń psychicznych jak depresja, bezsenność, nerwica.

Za pomocą drgań, odpowiednio dobranych do konkretnego organizmu oraz schorzenia, w sposób nieszkodliwy dla zdrowia, można uszkodzić strukturę bakterii, wirusów czy innych ciał obcych. W ten sposób zostaną one usunięte z organizmu. Biorezonans nie ma negatywnego wpływu na resztę organizmu, gdyż drgania posiadają inną częstotliwość. Jest to metoda niezwykle skuteczna, bezpieczna i bezbolesna. Może stanowić samodzielne leczenie, lub może być łączony z tradycyjną terapia i lekami. Nie ma ograniczeń wiekowych co do stosowania tej metody leczenia, lecz nie jest ono zalecane w przypadku kobiet w ciąży. Aby wzmocnić oczyszczające działanie biorezonansu, po zabiegu należy spożyć około dwóch litrów wody.

Więcej informacji na temat wykonywania zabiegów biorezonansu w Białymstoku można znaleźć pod adresem: https://oczyszczanieorganizmubialystok.pl/biorezonans/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here