rozwiązanie męskich problemów

Męskie problemy z prostatą dotykają znaczną część mężczyzn. To dosyć powszechna i równie uciążliwa przypadłość męska, szczególnie u mężczyzn po 50 roku życia. Nieleczona może być przyczyną wielu, często kłopotliwych sytuacji. Jak sobie radzić z tą przypadłością, tak aby odzyskać dawną radość życia? Odpowiedzią może być profesjonalny produkt leczniczy – Prostamol Uno.

Przerost prostaty – przyczyny i najczęstsze objawy

Dla zdecydowanej części mężczyzn nieco powiększona prostata to powód to lęku i niepokoju, a przecież nie jest to jednoznaczne ze zmianami o charakterze nowotworowym. Łagodny przerost gruczołu krokowego to stan, który wywołany jest zachodzącymi zmianami na tle hormonalnym w organizmie starzejącego się mężczyzny.

Przerost prostaty nie pojawia się z dnia na dzień. Jest to wieloletni proces, który może zaczynać się już po ukończeniu 45 roku życia i przebiega w powolnym tempie. Z biegiem czasu pacjent zaczyna zauważać niepokojące dolegliwości. Rozrastający się gruczoł krokowy coraz silniej zaciska się wokół cewki moczowej, co powoduje kłopoty z oddawaniem moczu. Powiększony gruczoł krokowy w pewien sposób blokuje odpływ moczu. Nieleczony przerost prostaty może prowadzić do różnego rodzaju powikłań. Mogą to być nawracające infekcje układu moczowego. W poważniejszych przypadkach może dojść do pogrubienia ścian pęcherza moczowego i przerostu mięśnia wypieracza. Skutkiem tego jest zastój moczu, co może prowadzić do powstawanie kamicy nerkowej i w ostateczności do niewydolności nerek.

To właśnie ten rodzaj problemów ze swobodnym oddawaniem moczu stanowi podstawę do wprowadzenia leczenia. Leczenie ma na celu przywrócenie prawidłowego funkcjonowania układu moczowego. W procesie leczenia stosuje się takie preparaty jak Prostamol Uno.

Lek na uporczywe objawy przerostu prostaty

Prostamol Uno to lek w postaci kapsułek, która zawiera wyciąg z owoców boczni piłkowatej. Substancja ta ma za zadanie łagodzić uporczywe dolegliwości związane z przerostem gruczołu krokowego, takie jak: częste oddawanie moczu w nocy, parcie na mocz, częstomocz oraz słaby strumień moczu. Są to głównie objawy, które występują w I i II stadium przerostu prostaty.

Regularne przyjmowanie preparatu, który zawiera wyciąg z boczni piłkowatej przyczynia się do zauważalnej poprawy drożności pęcherza i cewki moczowej, a także do zmniejszenia ilości zalegającego moczu. Produkt leczniczy Prostamol Uno polecany jest do stosowania wyłącznie przez mężczyzn.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here