Świece z wosku pszczelego

Świece to dodatek dekoracyjny, stwarzający wspaniałą atmosferę do relaksu i odpoczynku. Dlatego stawiamy różnego rodzaju świece w naszych domach, biurach, balkonach czy salonach kosmetycznych. Wśród wielu rodzajów świec i świeczek wyróżnić należy z pewnością naturalne świece z wosku pszczelego, tworzone ręcznie z wyłącznie naturalnych składników.

Świece z wosku pszczelego – właściwości

Wosk pszczeli to wydzielina pochodząca z gruczołów woskowych pszczół, pochodząca od około dwutygodniowych pszczół robotnic. Jest to produkt uboczny, jaki powstaje przy produkcji miodu. W skład wosku pszczelego chodzą takie substancje, jak estry kwasów tłuszczowych i alkoholi czy wolne kwasy tłuszczowe. Co ciekawe niektóre ze składników wykazują działanie prozdrowotne. Chryzyna charakteryzuje się działaniem antybiotycznym, natomiast zawarte w wosku pszczelim flawonoidy i inne substancje mają działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne czy przeciwgrzybicze.

Świeca z wosku pszczelego jest przede wszystkim w stu procentach naturalna i przyjazna środowisku. Dzięki zawartości wyłącznie naturalnych substancji, świece takie mają działanie antyalergiczne. Jak większość naturalnych produktów świece odznaczają się minimalistycznym i prostym designem, dzięki czemu wpasowują się idealnie w różnego rodzaju wnętrza. Dzięki naturalnym zapachom świece z wosku pszczelego to idealne rozwiązanie na stworzenie klimatu odprężenia i odpoczynku.

Świeca VINCA WHITE

Świece VINCABEE to świece wykonywane ręcznie przez polskiego producenta, tworzone z pasją wyłącznie z naturalnych składników. Minimalistyczny design to zdecydowanie atut świec VINCABEE. Świeca antyalergiczna VINCA WHITE to niezwykła świeca w szkle, dzięki czemu wosk nie kapie i można wykorzystać ją do samego końca. Świece dostępne są w wielu kolorach, pasujących do wielu wnętrz. Charakteryzują się między innymi długim czasem palenia, bezdymnym płomieniem oraz niezwykle przyjemnym zapachem.

Naturalne świece z wosku pszczelego to lepsza alternatywa klasycznych świec. Posiadają właściwości lecznicze i antyalergiczne, wykonane są z naturalnych składników i są w pełni bezpieczne dla środowiska. Szeroki wybór aromatycznych świec z wosku pszczelego znajduje się w ofercie sklepu VINCABEE oraz na stronie Vincabee.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here