Profesjonalne produkty zaopatrzenia medycznego

0
1616

Prowadzenie działalności na rynku usług medycznych i kosmetycznych wiąże się z koniecznością zapewnienia pacjentom i personelowi optymalnych warunków higienicznych. Nie jest to możliwe bez najwyższej jakości narzędzi oraz specjalistycznych preparatów, np. dezynfekujących, czyszczących itp., a także bez materiałów opatrunkowych oraz produktów kosmetycznych i innych, niezbędnych do wykonywania określonych zabiegów, takich jak np. depilacja. Środki zaopatrzenia medycznego mają na celu zapewnić maksymalny poziom higieny i sterylności.

Środki dezynfekcyjne i materiały opatrunkowe

Preparaty do dezynfekcji (różnych powierzchni, narzędzi i rąk) oraz materiały opatrunkowe to niezbędne zaopatrzenie medyczne, zarówno w ośrodkach medycznych, jak i w salonach kosmetycznych, studiach tatuażu czy w gabinetach podologicznych. Szeroki wybór profesjonalnych preparatów dezynfekcyjnych oraz opatrunków proponuje Ewa-Medical Zaopatrzenie Medyczne; firma adresuje swoją ofertę do wszystkich placówek prowadzących działalność wymagającą zachowania najwyższego poziomu bezpieczeństwa higienicznego. 

Kompleksową ochronę przed różnego typu bakteriami i wirusami zapewniają profesjonalne preparaty. W sklepie internetowym Ewa-Medical, na stronie emedical24.pl, znajdziemy zarówno środki do dezynfekcji zróżnicowanych powierzchni (m.in. płyny, które mogą mieć kontakt z żywnością, jak również preparaty do dezynfekcji sprzętu oraz mebli medycznych) oraz szeroki asortyment profesjonalnych preparatów do dezynfekcji rąk i skóry. Są to m.in. żele i płyny, w pojemnikach o różnej pojemności i w funkcjonalnych zestawach zawierających pakiety produktów. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się także materiały opatrunkowe, w tym: kompresy jałowe i niejałowe, bandaże, plastry, gaza opatrunkowa, wata, lignina, podkłady chłonne czy też opatrunki gipsowe.

Produkty i narzędzia kosmetyczne

Zaopatrzenie medyczne to również produkty, które są niezbędne w działalności gabinetów i salonów kosmetycznych czy ośrodków SPA. To szeroki wachlarz różnego rodzaju akcesoriów. Do tej kategorii zalicza się m.in. ręczniki, serwety, prześcieradła i zagłówki kosmetyczne, odzież jednorazową kosmetyczną, produkty do zabiegów manicure i pedicure (w tym płyny, pilniczki, polerki itp.), pędzle do makijażu, sztuczne rzęsy, różnego typu frezy, igły oraz jednorazowe produkty kosmetyczne (worki foliowe LD, kompresy, płatki kosmetyczne  i separatorki do pedicure).

To także narzędzia niezbędne do wykonywania różnych zabiegów: cążki, pęsety, kopytka, skrobaki i inne. Cenioną przez zakłady kosmetyczne kategorią produktów są również preparaty do pielęgnacji paznokci znanej marki OPI. Wśród profesjonalnych produktów zaopatrzenia medycznego i kosmetycznego nie może również zabraknąć produktów niezbędnych do przeprowadzania zabiegów depilacji (woski, paski, szpatułki, kosmetyki pielęgnacyjne, podgrzewacze do wosku i akcesoria). Emedical24.pl zapewnia kompleksową ofertę produktową i sprawną obsługę wszystkich zamówień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here