Koloryzacja metodą Mounir – sposób na spektakularny efekt

0
2983

Jakiś czas temu do naszego kraju w końcu dotarła rewolucyjny sposób koloryzacji włosów. Metoda Mounir, bo o niej mowa, pozwala na naturalną zmianę koloru każdego rodzaju włosów, bez obawy o ich czasowe wybarwianie powodowane wypłukiwaniem się pigmentu.

Za opracowanie tej techniki odpowiada libański fryzjer Mounir, który w branży uznawany jest niemal za gwiazdę-celebrytę. Co ważne, stworzył on nie tylko samą metodę koloryzacji, ale również szereg przeznaczonych do niej produktów. Jedna wizyta w salonie wystarczy, by włosy całkowicie zmieniły odcień. Dla uzyskania spektakularnego efektu, warto oczywiście wybrać odpowiedniego specjalistę. Czy można znaleźć go w takim mieście jak Poznań? Salon fryzjerski Piotr Sierpiński, Hair z pewnością wykona profesjonalną koloryzację Mounir.

Dlaczego warto zdecydować się na koloryzację Mounir?

O popularności omawianej metody decyduje przede wszystkim sposób jej wykonania, a także rodzaj stosowanych kosmetyków. Połączenie odpowiednio dobranych produktów do farbowania i tonowania ze specjalnym sposobem ich aplikacji zapewnia nie tylko żywy, atrakcyjnie wyglądający kolor, ale również ochronę włosów przez wybarwianiem. Na każdym etapie koloryzacji.

Technika Mounir zapewnia efekt trójwymiarowy. Głębia koloru uzyskiwana jest niezależnie od początkowej tonacji włosów. Ciemne, trudne odcienie mogą zostać zastąpione przez jasny blond. Co równie ważne, koloryzacja jest niezwykle trwała. Włosy nie zmieniają koloru aż do kolejnego zabiegu koloryzacji. Biorąc to wszystko pod uwagę, technika Mounir pozwala na realizację koloryzacji na sposoby:

  • „zwykłe” farbowanie – polegać może na wzmocnieniu naturalnego koloru lub delikatnej zmianie odcienia. Dzięki dedykowanym produktom Mounir, efekt jest naturalny i bardzo trwały,
  • kolorystyczna transformacja – mowa tu o całkowicie zmianie koloru (np. z ciemnego na jasny). Umożliwiają to wspomniane kosmetyki, a także odpowiednio dobrane techniki koloryzacji (tapirowanie, konturowanie, separacja pasm). Cały proces jest dość skomplikowany, dlatego wymaga wcześniejszej konsultacji, która pozwala dobrać najlepszy możliwy efekt. Tego typu koloryzacja przeważnie trwa od 3 do 5 godzin.

Kto powinien decydować się na koloryzację Mounir?

Jak już zostało wspomniane, w przypadku metod standardowym, poważnym problemem zawsze jest ograniczona trwałość koloryzacji. Nałożone odcienie ulegają wybarwianiu i matowieniu. Wszystko to sprawia, że zabieg trzeba dość często powtarzać. W przypadku omawianej metody problem ten przestaje istnieć. Kolor jest trwały i intensywny. Niezależnie od tego, czy decydujemy się na lekką zmianę czy na istną rewolucję.

Koloryzację Mounir powinien wykonać dobry fryzjer. W  Poznaniu na pewno znajdziemy takiego specjalistę. Nie tylko dobierze one właściwe kosmetyki, ale również zagwarantuje realizację wszystkich niezbędnych czynności, dzięki którym końcowa fryzura będzie prezentować się naprawdę spektakularnie. I co najważniejsze – przez cały czas, bez obawy o wybarwianie lub inne nieestetyczne zmiany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here