Depilacja laserowa

Depilacja jest jednym z częściej wykonywanych zabiegów czy to w salonie kosmetycznym czy gabinecie medycyny estetycznej. Wiele metod depilacji z powodzeniem można przeprowadzić również w domowym zaciszu. Na którą się zdecydować by długo cieszyć się efektami? Podpowiadamy!

Depilacja – domowe metody

Nie ma wątpliwości, że większość kobiet rozpoczynając przygodę z depilacją na początku wybiera metody, które można wykonać w domu. Sprawia to, że czują się bardziej komfortowo, a i nie wydają w większości przypadków większych pieniędzy na potrzebne produkty. Jakie metody mają wówczas do dyspozycji? Przede wszystkim zastosowanie maszynki jedno- lub wielorazowej, która jest produktem tanim, a jej zastosowanie nie wymaga żadnych umiejętności. Kolejną metodą jest użycie kremu do depilacji. Tutaj również nie ma szczególnego nakładu czy pracy czy pieniędzy, wystarczy jedynie przeczytać ulotkę dołączoną do opakowania i zastosować się do uwag na niej umieszczonych. Nieco trudniejsze w wykonaniu, a także bardziej bolesne zabiegi to depilacja z zastosowaniem  wosku czy też depilatora. Obie te metody polegają na usuwaniu włosków wraz z cebulkami, co nie da się ukryć, że musi nieco zaboleć. Jednocześnie są to dwie bardziej skuteczne metody, których efektami można cieszyć się przez kilka tygodni.

Depilacja – wybierz kosmetyczkę!

Mimo, iż niektóre z powyżej opisanych metod depilacji dają efekty dłuższe niż kilkudniowe, to i tak nie są one dla większości osób zadowalające. Głównie z tego względu, że przed każdym wyjściem czy to w sukience mini czy w stroju kąpielowym należy sprawdzić, czy ciało nadal jest gładkie. Właśnie z tego względu wiele osób decyduje się nas depilację laserową wykonywaną między innymi w salonie kosmetyczny https://nowacka.com.pl/. Dlaczego warto wybrać się na taki zabieg? Przede wszystkim dlatego, że po serii wizyt można cieszyć się gładką skórą przez lata, a nie dni czy miesiące. Ilość zabiegów, a także szybkość pojawiania się efektów jest oczywiście uzależniona od indywidualnych cech skóry i włosków. Jednak przyjmuje się że jest to około 6 zabiegów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here