• Nasze oleje

  Oleje towarzyszą większości nas codziennie w naszym życiu.

  Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, jak ważny jest wybór właściwego oleju.

  Niskiej jakości oleje, które wskutek nieprawidłowego procesu tłoczenia, pozbawione zostały naturalnych nienasyconych kwasów tłuszczowych stanowią wręcz zagrożenie dla naszego zdrowia. To samo tyczy się używania olejów niezognie z ich przeznaczeniem. Bardzo ważne jest dopasowanie oleju do naszych potrzeb.

  Oleje mają różną odporność na temperaturę. Niektóre oleje powinny być spożywane tylko na zimno, ponieważ podgrzewanie ich osłabia ich pozytywne właściwości lub, w ekstremalnych przypadkach, sprawia, że stają się one trujące lub rakotwórcze.

  Następną jeszcze  kwestią jest stosowanie oleju lnianego w różnego rodzaju dietach i kuracjach leczniczych - tu najważniejszym przykładem jest znana i popularna dieta dr Budwig. W tych przypadkach, gdy dobór odpowiednich komponentów może zaważyć na wyzdrowieniu pacjenta z poważnych (często śmiertelnych) chorób, trzeba mieć pewność, że komponenty używane do leczenia są najwyższej jakości.

  Nasz olej lniany VisNatura jest doskonałym komponentem pasty wg. przepisu dr Budwig. Cytując dr Krystynę Brzecką:

  [Olej Vis Natura przyp. ed.] Jest przełomem w leczeniu metodą Dr Budwig

  dr Krystyna Brzecka, Sekretarz Towarzystwa Promocji Zdrowia

   

 • Koszyk

  Transport

  Wszystkie nasze przesyłki wysyłane są za pomocą znanej i cenionej firmy TnT - dzięki czemu masz pewność, że przesyłka zostanie dostarczona terminowo i bezpiecznie.